Nr katalogowy: 1409

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 1409

Rozmowa z Vincentem, 2018

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Żołyniak,
estymacja: 5 500 - 7 000 zł