Nr katalogowy: 1411

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

Nr katalogowy: 1411

Zima, 2019

olej, płótno; 70 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: [znak artysty - inicjał wiązany] / 2019 (w kwadracie) / DAWID ZDOBYLAK / " ZIMA" OLEJ NA PŁOTNIE.
estymacja: 3 200 - 4 000 zł