Nr katalogowy: 504

Zofia MATUSZCZYK-CYGAŃSKA (1915-2011)

Nr katalogowy: 504

Lato, lata 80. XX w.

wełna, len; 154 x 140 cm;
sygn. i opisana na wszywce z tyłu: ZOFIA MATUSZCZYK-CYGAŃSKA /
estymacja: 9 000 - 12 000 zł