Nr katalogowy: 1410

Kaja SOLECKA (ur. 1974)

Nr katalogowy: 1410

Chando, 2019

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: KAJA SOLECKA;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł