Nr katalogowy: 412

Hanna KUR (ur. 1994)

Nr katalogowy: 412

Ogród ornamentalny VIII, 2019

litografia, papier; 86 x 86 cm;
sygn., dat. i opisany: "Ogród ornamentalny IV" / linoryt /
estymacja: 1 400 - 1 800 zł