Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

404
Sala 35, 1987 olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 87;
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena oferowana 5 300 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

405
Ideał - Kompozycja surrealistyczna, 1971 olej, płótno; 70,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: JSkarżyński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

406
Barwy krakowskich gołębi, 2008 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

407
Kruk krukowi oka nie wykole, 1984 olej, płótno; 200 x 129 cm; sygn. i dat. p. d.: H CZEŚNIK 84;
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: Cześnik na krośnie napis: Kruk krukowi oka nie wykole;
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

408
Po wyroku, 1986 olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. p. d.: H. Cześnik 86;
Cena wywoławcza. 5 500 zł
Cena oferowana 5 300 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

409
Znaki miłości, 1975 akryl, płótno;
92 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER

410
(ur. 1951) Zima w Wonneberg, 2013
olej, płótno;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Leszek STAŃKO (1924-2011)

411
Pejzaż z chatami, 1980 olej, tektura;
34,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 -1998)

412
Martwa natura z homarem i chustą olej, płótno; 75 x 87 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach; na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

413
Taszyzm, 1956 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza. 180 000 zł
Cena oferowana 130 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

414
Wnętrze z japońskim lampionem, 2002 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

415
Martwa natura z pomarańczami olej, płótno;
74 x 100,5 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

416
Martwa natura z rybami olej, płótno; 62 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Jarosław KOZŁOWSKI (ur. 1945)

417
Martwa natura. 1966 olej, płótno, 90 x 130 cm;
sygn. p.g.: JK 66
Cena wywoławcza. 3 200 zł

418
Fragment pracowni, 2000 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 12 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

419
Mów, co wiesz, 1970 olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Rafał POMORSKI (1921-1974)

420
Pejzaż IV, przed 1965 olej, płótno; 69 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Pomorski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

421
Szczelina - czerwień w szarościach - forma przestrzenna, 1971 technika własna, relief, olej,
płyta; 45 x 36 cm;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Maciej KRAKOWSKI (ur. 1986)

422
The STIJL -ists akryl, płótno;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

423
Nr 20, 2014 technika własna; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: LTS 20'14;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

424
Realne - nierealne XVI, 2005 olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Franciszek CZEKAJ (1923-1979)

425
Kompozycja - Martwa natura z kwiatami olej, płótno;
43,5 x 34 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

426
Pejzaż, 1998 olej, płótno; 89 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Krzysztof ŻELECHOWSKI (ur. 1952)

427
"A", 1994 technika mieszana, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d..: K. Żel. 94;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wojciech SARNECKI (1948-2011)

428
Wiolonczela olej, płótno;
74 x 60,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

429
Kompozycja, 1986 olej, płótno; 60 x 75 cm;
sygn. p. d.: Danuta Westrych '86
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

430
Boca, 1988 olej, płótno; 116 x 89,5 cm;
sygn. p. d.: Danuta Westrych '88;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

431
O wschodzie olej, tektura; 16 x 18,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 850 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

432
Czerwony dom, 2007 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

433
Linoskoczek/ Pejzaż miejski technika mieszana, płótno, 90 x 65 cm;
sygn. p. d.: WEINREB (ołówkiem); na odwrocie kompozycja malarska: PEJZAŻ MIEJSKI w technice olejnej, sygn. p. d.: WEINR
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

434
Realne - nierealne XV, 2005 olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Ewelina KALISZCZUK (ur. 1983)

435
Mapy, 2012 olej, długopis, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Albert ZAŁUSKI (ur. 1943)

436
Martwa natura, 1968 olej, płótno; 74,5 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Zdzisław PYTEL (ur. 1933)

437
Lekcja muzyki olej, płótno, 78,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Z Pytel;
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Wiesława KRAWCZYK (XX w.)

438
Martwa natura, 1973 olej, płótno;
47 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy KOWAL (ur. 1956)

439
Autoportret schizofrenika olej, tektura, 99,5 x 70 cm;
sygn. p.g.: KOWAL J.;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

501
Kot kamień, brąz; wys. 16,5 cm;
sygn.: CHROMY (na głowie kota);
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Piotr GAWRON (ur. 1943)

502
Ola brąz patynowany, inkrustacja z emalią;
17 x 13 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Igor MITORAJ (1944 -2014)

503
Medal - Articulations brąz; śr. 9 cm;
sygn. z lewej: MITORAJ;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

601
Wazon szklany szkło warstwowe barwione w masie, pudry
szklane, trawienie, farby emaliowe; wys. 19 cm;
Julius Mu¨hlhaus & Co. Haida, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Flavio POLI (1900-1984) ?

602
Wazon zielono-niebieski szkło, technika sommerso; 32 cm.
Murano, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

603
Para świeczników z puttami - alegoriami porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 40 i 39 cm;
Miśnia, okres Marcoliniego (1774-1814) - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł

604
Zegar kominkowy z muzykującymi amorami Wytwórnia nieustalona - naśladownictwo
Miśni lub Miśnia?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

605
Kandelabr 4-świecowy, z trzonem z kobietą i dzieckiem Miśnia, model Ernsta Augusta Leuteritza (1818-1893),
z ok. 1850, 3 ćw. - kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 3 600 zł

606
Talerz z miniaturą: jeleń i sarny Miśnia, pocz. XIX w. - okres Marcoliniego,
1774-1814, malatura późniejsza?
Cena wywoławcza. 1 500 zł

607
Naczynie dekoracyjne (deserowe?) z dwoma puttami z girlandami kwiatowymi Niemcy - Saksonia lub Turyngia?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

608
Para figur: ogrodniczka i ogrodnik Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska
- Czechy lub Austria?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

609
Wazon - amfora z wężowymi uchami, z dekoracją kwiatową porcelana, farby naszkliwne, kobalt, wys. 26,5 cm;
Miśnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 200 zł