Nr katalogowy: 407

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

Nr katalogowy: 407

Kruk krukowi oka nie wykole, 1984

olej, płótno; 200 x 129 cm; sygn. i dat. p. d.: H CZEŚNIK 84;
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: Cześnik na krośnie napis: Kruk krukowi oka nie wykole;
Cena sprzedaży 8 500 zł