Nr katalogowy: 412

Jan SZANCENBACH (1928 -1998)

Nr katalogowy: 412

Martwa natura z homarem i chustą

olej, płótno; 75 x 87 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach; na odwrocie nalepka autorska