Nr katalogowy: 425

Franciszek CZEKAJ (1923-1979)

Nr katalogowy: 425

Kompozycja - Martwa natura z kwiatami

olej, płótno;
43,5 x 34 cm;
Cena sprzedaży 2 000 zł