Nr katalogowy: 433

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 433

Linoskoczek/ Pejzaż miejski

technika mieszana, płótno, 90 x 65 cm;
sygn. p. d.: WEINREB (ołówkiem); na odwrocie kompozycja malarska: PEJZAŻ MIEJSKI w technice olejnej, sygn. p. d.: WEINR