Malarz nieokreślony (XIX w.)

169
Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką - Polonia[?], 1846 olej, deska dębowa; 52,4 x 41,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: VODOCS?/ 46
Cena wywoławcza. 4 000 zł

T. ROBERT (XIX/XX w.)

170
Trzy sceny humorystyczne ołówek, akwarela, gwasz, papier; ok. 24 x 15 cm;
sygn.: T. Robert
Cena wywoławcza. 800 zł

WIECZOREK EDWARD (1901-1988)

171
Pejzaż olej, tektura, 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Edward Wieczorek
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Leon GETZ (1896-1971)

172
Panorama Krakowa olej, płótno, 47,3 x 58 cm;
sygn. p. d.: Getz
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

201
Akt przeciągającej się kobiety - Matinado Francja, Manufaktura Państwowa w Sevres,
model: Felix Maurice Charpentier (1858-1924),
1911
Cena wywoławcza. 6 000 zł

202
Popiersie Richarda Wagnera alabaster, na odwrocie metalowy znak
ochronny wytwórni (?);
Monachium 1891 (?)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

203
Popiersie kobiety w chuście alabaster; wys. bez podstawy: 46 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, XIX/XX w.

204
Popiersie kobiety marmur biały; wys. ok. 50 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Giuseppe BESSI (1857-1922)

205
Popiersie młodej kobiety w czepku, ok. 1900 biały marmur, alabaster; wys. 20,5 cm;
sygn. na odwrocie: Prof re / G. Bessi / Firenze / Italia
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Alojzy BUNSCH (1859-1916)

206
Portret Emilii Sas Tustanowskiej - medalion portretowy gips, rama drewniana; średn.: 46 cm (z ramą 54 cm);
sygn. z prawej: A Buntsch [sic!]
Cena wywoławcza. 3 000 zł

207
Popiersie kobiety marmur, alabaster; wys. ok. 34 cm
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

208
Akt kobiecy marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza. 25 000 zł

209
Wojownik brąz patynowany; wys. 39,5 cm;
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

210
Nosiwoda brąz patynowany, wys. 42,5 cm,
Europa Zachodnia?, XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Pierre Jules MENE (1810-1879) - według

211
Jeleń brąz patynowany, wys. 13 cm;
sygn. na podstawie: P. J. MENE
odlew XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Gracjan CHMIELEWSKI (XX w.)

212
Żniwiarka - popielnica brąz patynowany, 25 x 19 cm;
Warszawa, firma BCIA ŁOPIEŃSCY,
zapewne przed 1933
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena oferowana 3 200 zł

H. DIETRICH (XIX/XX w.)

213
Kowale - zapewne Hans DIETRICH (1868-1936)
brąz patynowany, wys. 41 cm;
Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jadwiga BOHDANOWICZ-KONCZEWSKA ( ? - 1943)

214
Idąca kobieta brąz patynowany, wys. 29 cm;
sygn. na podstawie
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Hans MÜLLER (1873-1937)

215
Para figur żniwiarza i żniwiarki, ok. 1915 brąz patynowany, wys. 38,5 cm;
sygn. na odwrocie: H. Muller
Cena wywoławcza. 10 000 zł

216
Główka aniołka drewno polichromowane; wys. ok. 27 cm.
Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

217
Putto drewno polichromowane; wys. ok. 47 cm.
Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

218
Putto drewno polichromowane; wys. ok. 41 cm;
Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

219
Święta Jadwiga Śląska drewno lipowe, polichromowane; wys. 98 cm.
Śląsk (?), ok. 1500
Cena wywoławcza. 27 000 zł

220
Postać kobiety drewno (grusza?); wys. ok. 134 cm;
Zakopane, szkoła Antoniego Kenara, XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

221
Para gołębi drewno polichromowane; wys. 31 cm; XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

222
Krucyfiks drewno lipowe, dębowe; 81,7 x 43 x 12 cm.
Polska, XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ellen von UNWERTH (ur. 1954)

301
Claudia Schiffer fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
14,4 x 9,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Nobuyoshi ARAKI (ur. 1940)

302
Bez tytułu fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
14,5 x 10 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Terry RICHARDSON (ur. 1965)

303
Bez tytułu fotografia barwna, papier fotograficzny; 20,5 x 30 cm
(wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Ellen von UNWERTH (ur. 1954)

304
Bez tytułu fotografia czarno-biała, papier;
10 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

305
Dyptyk: Ogród, Ogród nokturn, 2014/15 litografia na odwrocie gruntowanego płótna; 65 x 50 cm
(wymiar prac w całości: 65 x 100 cm);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

306
- JOY DIVISION - , 2009/2015 druk cyfrowy, papier Fabriano Rosaspina (300 g); 64 x 90 cm
(wymiar odbitki); 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 900 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

307
Bez tytułu inkografia, karton; 60,7 x 41 cm (wymiar kompozycji),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

308
Monotypia +, 2011 monotypia, papier; 45 x 34 cm (wymiar kompozycji),
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

309
Diabełek, 1937 ołówek, piórko, tusz, papier; 19 x 18 cm;
sygn. p. d.: "S Ż"/ 1937;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

310
Błyskawice, 1981 tusz, piórko, papier; 19,4 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 1981 e. Rosenstein
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

311
Centromedyk, 1965 tusz, piórko, akwarela, papier; 34,5 x 53 cm;
sygn. i dat. l. d.: "centromedyk", T. B. 65
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

312
Monotypia +, 2012 monotypia, papier; 45 x 34 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

313
Bez tytułu inkografia, karton; 37 x 77,7 cm (wymiar kompozycji),
46 x 84,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

314
Przekrój orzechów sucha igła, papier, 14,8 x 10,5 cm (odcisk płyty),
22,3 x 13,5 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 500 zł

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

315
Byki, 2013 sucha igła, papier; 20,6 x 29,2 cm (odcisk płyty);
26 x 33,5 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza. 600 zł

Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)

316
Amalfi akwaforta, akwatinta, papier; 57 x 29,5 cm (odcisk płyty);
70 x 33 cm (wymiar papieru);
Cena wywoławcza. 600 zł

Leszek JESIONKOWSKI (ur. 1928)

317
Taniec, 1962 drzeworyt, papier,
15 x 18,8 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Józef MYSZKOWSKI

318
Wczasy wędrowne Orbisu" II, lata 60. XX w. fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
29,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

319
Zdarzenie litografia barwna na wydruku cyfrowym,
papier Fabriano Tiepolo; 64 x 80 cm (wymiar grafiki w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

401
Pejzaż, 1960 akwarela, papier;
26,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

402
Panorama gwasz, papier brązowy; 22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912 -1984)

403
Erotyk - Sen o śmierci, 1967 pastel, papier kremowy; 29,5 x 20,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: SŻ 67;
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł