Nr katalogowy: 404

Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

Nr katalogowy: 404

Sala 35, 1987

olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 87;
Cena oferowana 5 300 zł