Nr katalogowy: 406

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 406

Barwy krakowskich gołębi, 2008

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;