Nr katalogowy: 405

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

Nr katalogowy: 405

Ideał - Kompozycja surrealistyczna, 1971

olej, płótno; 70,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: JSkarżyński