Jan BUŁHAK (1876-1950)
Nr katalogowy1
Dwór Peresieka pod Mińskiem, 1921
fotografia czarno-biała, brom, papier; 10,7 x 16,2 cm;
sygn. (suchym tłokiem) p. d.: J. BUŁHAK
/ WARSZAWA (w prostokącie).
/ WARSZAWA (w prostokącie).
Cena wywoławcza.
1 000 zł
2
Sztambuch Marii hr. Tyszkiewiczówny herbu Leliwa (1898-1942)
Sztambuch zawiera wpisy od
8 sierpnia 1914 - do 21 lipca 1939 przedstawicieli
rodów ziemiańskich i arystokracji polskiej
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Mojżesz KISLING (1891-1953) - według
Nr katalogowy3
Ewa
litografia barwna, papier; 45 x 37 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie l. d.: Kisling;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Pierre-August RENOIR (1841-1919) - według
Nr katalogowy5
Bukiet kwiatów w wazonie
litografia barwna, papier czerpany (Arches / France);
53,5 x 39,8 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
800 zł
Feliks ZABŁOCKI (1846-1874)
Nr katalogowy7
Przy grobach Stanisława i Anny Oświęcimiów w Krośnie
Jan MATEJKO (1838-1893) - według
drzeworyt podmalowany akwarelą, papier;
22 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Nr katalogowy9
Wawel
litografia, papier; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczółkowski
sygn. p. d.: LWyczółkowski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Nr katalogowy11
Praca w zagrodzie
tusz lawowany, papier;
16,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: F. Kos
sygn. p. g.: F. Kos
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy13
Wieczorny spacer
tusz, papier; 28 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: AU
sygn. p. d.: AU
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy14
Triumfalny wjazd
tusz, papier; 27,5 x 20,5 cm;
sygn. u dołu: majaberezowska
sygn. u dołu: majaberezowska
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 500 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy15
Nad kołyską
tusz, papier; 30,7 x 21,7 cm;
sygn. p. d.: majaberezowska
sygn. p. d.: majaberezowska
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 500 zł
Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy16
Spotkanie z Frankiem [Starowieyskim], 1959
tusz, tusz lawowany papier; 42 x 28,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: maja / 59
sygn. i dat. p. d.: maja / 59
Cena wywoławcza.
3 500 zł
2 800 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy17
Góralka, 1931
kredka, papier; 13 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W.W. / 11-IX 1931
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)
Nr katalogowy19
Chłop z Podola, 1890
piórko, tusz, papier; 13 x 9 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wołyń / TRybk 1890
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy21
Śpiąca Maria Malczewska
ołówek, papier; 16 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
napis l. d.: ..... 88.- (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Wiktor ZINN (1925-2007)
Nr katalogowy23
Fragment architektury, 1967
węgiel, papier; 37 x 28 cm;
l. g. dedykacja: Dla Hani Różyckiej / Wiktor Zin / na dyplomie 30.V.1967
Cena wywoławcza.
1 300 zł
S. MIRECKI , XX w.
Nr katalogowy25
Portret dziewczyny, 1943
sangwina, papier; 19,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Mirecki / 1943
Cena wywoławcza.
900 zł
Jan MATEJKO (1838-1893)
Nr katalogowy26
Scena historyczna
piórko, tusz, papier; 17,8 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
u dołu napisy schowane pod passe-partout
Cena wywoławcza.
10 000 zł
10 000 zł
Piotr STACHIEWICZ (1858-1930)
Nr katalogowy101
Portret kobiety
sangwina, tektura; 45 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: P. STACHIEWICZ
sygn. p. g.: P. STACHIEWICZ
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Władysław JAHL (1886-1953)
Nr katalogowy102
Dwie dziewczyny w łodzi
akwarela, papier; 16,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Nr katalogowy103
Barbakan w Warszawie, 1960
olej, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski 1960
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Adam DOBROWOLSKI (1884-?)
Nr katalogowy105
Portret Stanisława Namysłowskiego, ok. 1920
pastel, papier, 61 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Dobrowolski
sygn. p. d.: A. Dobrowolski
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Józef KIDOŃ (1890-1968)
Nr katalogowy107
Portret Aurelii
pastel, tektura; 67 x 48 cm;
sygn. u dołu: JKidoń
sygn. u dołu: JKidoń
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy109
Portret młodej kobiety, ok. 1900
pastel, papier, 49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Axent
sygn. p. d.: T. Axent
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy110
Motyw z Singapuru, 1885
akwarela, papier; 16,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis: p. d.: JulFałat Singapore 85
Cena wywoławcza.
14 000 zł
15 000 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Nr katalogowy111
Hucuł, 1935
akwarela, papier; 85,5 x 55 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Sichul/ 1935
sygn. p. g.: Sichul/ 1935
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy113
Obrońca islamu - Autoportret, 1931
pastel, papier, 75 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: „Obrońca islamu”/ F. M. Wygrzywalski 1931;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)
Nr katalogowy115
Stare Miasto - Warszawa, ok. 1925
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
gwasz, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 100 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Nr katalogowy117
Widok na Stare Miasto z dzwonnicy przy kościele
św. Anny w Warszawie
akwarela, papier; 23,3 x 37 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 300 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Nr katalogowy119
Jarmark na konie w Bałcie, 1875
akwarela, ołówek, papier; 38,8 x 73,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Juliusz Kossak / 1875
Cena wywoławcza.
180 000 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Nr katalogowy121
Rynek w Krakowie
pastel, papier; 27,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Serafin
sygn. p. d.: Serafin
Cena wywoławcza.
1 800 zł