Nr katalogowy: 110

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 110

Motyw z Singapuru, 1885

akwarela, papier; 16,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis: p. d.: JulFałat Singapore 85
Cena sprzedaży 15 000 zł