910
Szafka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, okleina - orzech;
81,5 x 100 x 48 cm.
Europa Środkowa, Polska, ok. 1860-80.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

911
Krzesło secesyjne dębina; 93,3 x 44,5 x 47 cm;
Europa Środkowa (?) pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

912
Sekretarzyk w stylu klasycyzującym konstrukcja - topola, okleina - mahoń, intarsje - jawor, brzoza; 125,5 x 91 x 52 cm. Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

913
Kanapa biedermeier konstrukcja - sosna, okleina - mahoń;
100,5 x 212,3 x 69 cm.
Europa Środkowa, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

914
Stolik pomocniczy w stylu klasycystycznym konstrukcja - dębina, okleina - mahoń; 86 x 55,4 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł

915
Kanapa w stylu biedermeier konstrukcja - sosna, okleina - mahoń;
101 x 221 x 77 cm.
Europa Środkowa, Polska, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

916
Komplet krzeseł biedermeier konstrukcja - sosna, okleina - mahoń;
88,5 x 49 x 46 cm.
Polska, ok. 1840.
Cena wywoławcza. 800 zł

917
Cassapanca neorenesansowa orzech; 117,5 x 186,8 x 59,5 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

918
Stolik pomocniczy w stylu eklektycznym konstrukcja - sosna, buczyna; okleina - orzech;
73 x 56,2 x 40,3 cm.
Europa Środkowa, Galicja (?) ok. 1880.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

919
Stół eklektyczny dębina, sosna, mahoń, okleina - mahoń, rolki - mosiądz;
73,5 x 118,8 x 84 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

920
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, mahoń, okleina - mahoń;
142,2 x 112,2 x 69,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 4 000 zł