Nr katalogowy: 10

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 10

Widok na kościół Mariacki w Krakowie

litografia, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczółkowski