Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy123
Pejzaż zimowy
akwarela, karton naklejony na płótno,
55,5 x 129,5 cm;
sygn. p. d.: JFałat / Bystra 1918
55,5 x 129,5 cm;
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Nr katalogowy124
Studium kobiety, 1902
pastel, papier żeberkowy, 37 x 37 cm;
sygn. p. d.: St. Wyspiański/ 1902 (data obecnie pod oprawą);
Cena wywoławcza.
390 000 zł
395 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy125
Stogi siana
olej, tektura; 26,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: Iwan Trusz (pod ramą)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (1841-1905)
Nr katalogowy127
Wiejska chata, 1902
olej, płótno; 31 x 39 cm;
sygn. p. d.: W. Bończa 1902
sygn. p. d.: W. Bończa 1902
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy129
Sprzedawcy dywanów
olej, sklejka; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski / Senior
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy131
Akt we wnętrzu
olej, płótno; 72,5 x 54,5 cm;
sygn. l. g.: Teo Grott
sygn. l. g.: Teo Grott
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Nr katalogowy133
Krajobraz jesienny z chatami, ok. 1970
olej, płótno; 38,3 x 46 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH
sygn. p. d.: H. KRYCH
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Jan BULAS (1878-1917)
Nr katalogowy135
Kwiaty, 1908
olej, płótno; 79,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: JBulas/ r. 1908
sygn. p. d.: JBulas/ r. 1908
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy137
Park, ok. 1954
olej, płótno;
105 x 149,5 cm.
105 x 149,5 cm.
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy139
Jastrzębia Góra, 1903
olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: MG. Wywiórski 1903
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Nr katalogowy141
Stare Miasto w Warszawie, 1915
olej, płótno naklejone na tekturę;
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Cieślewski / 1915
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)
Nr katalogowy143
Ogrójec, 1935
olej, sklejka; 81 x 113 cm;
sygn. l. d.: Sichulski
sygn. l. d.: Sichulski
Cena wywoławcza.
67 000 zł
Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883)
Nr katalogowy144
Portret mężczyzny we wnętrzu pokoju z widokiem na Wawel, 1877
olej, płótno; 40 x 32 cm;
sygn. p. d.: SŚ (monogram wiązany) 1877
Cena wywoławcza.
13 000 zł
10 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy145
Mężczyzna z kieliszkiem
olej, deska dębowa;
21,2 x 16,4 cm
21,2 x 16,4 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy147
Autoportret
olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 29 cm;
sygn. p. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
18 000 zł
15 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy149
Pierwiosnek, 1931
olej, płótno; 36 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / 1931 Hofman
Cena wywoławcza.
6 500 zł
8 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy151
Beztroskie chwile - szkic do "Słowiańskiego viribus unitis", 1939
olej, sklejka, 35 x 25 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy153
Pośmiertny portret Jacka Malczewskiego w tercjarskim habicie, 1929
olej, tektura, 38 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 9/X 1929 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Menasze SEIDENBEUTEL (1902-1945)
Nr katalogowy155
Widok na farę w Kazimierzu
olej, płótno dublowane; 75,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Seidenbeutel M.
sygn. p. d.: Seidenbeutel M.
Cena wywoławcza.
150 000 zł
140 000 zł
Jakub ZUCKER (1900-1981)
Nr katalogowy157
Przed pałacem w Verrie`re le Buisson, 1951
olej, płótno; 71 x 59 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER
sygn. p. d.: J. ZUCKER
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy159
W oczekiwaniu, 1923
olej, płótno, 68 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. Rozwadowski / 1923
Cena wywoławcza.
25 000 zł
22 000 zł
Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)
Nr katalogowy160
Scena bałkańska, 1905
olej, płótno; 70 x 170 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1905
Cena wywoławcza.
100 000 zł
80 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy161
Pościg za bolszewikami, 1929
olej, płótno; 59,5 x 97,5 cm,
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1929
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Władysław SZERNER (1836-1915)
Nr katalogowy163
Czekając na wianek
olej płótno; 48 x 36 cm;
sygn. l. d.: Władysław Szerner
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Nr katalogowy165
Wyjazd do miasta
olej, płótno; 59 x 115 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski
sygn. l. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)
Nr katalogowy167
Na koniu
olej, blacha; 30,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: (zatarta)
sygn. p. d.: (zatarta)
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Malarz nieokreślony polski?, XVIII w.
Nr katalogowy169
Portret młodej kobiety
olej, płótno dublowane;
55,8 x 46,5 cm
55,8 x 46,5 cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł