Nr katalogowy: 122

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 122

W pracowni malarza, 1942

ołówek, akwarela, gwasz, papier, 25 x 34,8 cm;
sygn. p. d.: marzec 1942 FPautsch (ołówkiem)