Nr katalogowy: 8

Feliks LIPNICKI, XIX w.

Nr katalogowy: 8

Dyplom z wizerunkiem Matki Bożej i Anioła

miedzioryt, papier; 42 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji F. Lipnicki sc