Wojciech KOSSAK (1856-1942)

171
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Aniela KOSTKA, XIX w.

172
Pejzaż z krowami olej, płótno; 74 x 132 cm;
sygn. l. d.: A. Kostka
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony węgierski, XIX w.

173
Stanica olej, płótno;
68,5 x 105 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

174
Scena rodzajowa olej, płótno; 66,5 x 91,5 cm;
krąg Nicolaesa BERCHEMA (1620-1683)
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Józef STELIGA, XX/XXI w.

201
Muzycy góralscy - płaskorzeźba, lata 70. XX w. drewno; 86 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Steliga / Zakopane
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Józef STELIGA, XX/XXI w.

202
Macierzyństwo - płaskorzeźba, 1977 drewno; 77,5 x 38 cm,
sygn. na odwrocie: Steliga/ 77
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 400 zł

203
Putto drewno lipowe, wys. 60 cm.
Małopolska, warsztat cechowy, 2 połowa XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

204
Bóg Ojciec drewno lipowe, polichromowane;
wys. całkowita: 69 cm;
Małopolska?, koniec XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

205
Akt kobiecy marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza. 39 000 zł

206
Dziewczynka alabaster; wys. 35 cm;
Włochy, pocz. XX w
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Artysta nieokreślony, francuski?, XIX/XX w.

207
Nyks alabaster; 101 cm;
koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Artysta nieokreślony, rosyjski, XIX w.

208
Dziewczyna na koniu żeliwo?, 42 x 56 x 19 cm;
Rosja (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Auguste MOREAU (1834-1917)

209
Chłopiec z ptaszkami stop metali, 75 cm (z kamienną podstawą);
sygn. na podstawie: Aug. Moreau; k. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

210
Kowal - apoteoza pracy brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita: 50 cm;
ozn. na krótszym boku Br. ŁOPIEŃSCY/ WARSZAWA
Polska, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Henri CHAPU (1833-1891) - według

211
Joanna D'Arc w Domremy, 1872 brąz patynowany; wys. 46 cm;
Francja, Paryż, odlewnia Ferdynanda Barbedienne;
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

212
Dionizos z Pompejów brąz patynowany; wys. 61 cm;
Neapol ?, nieokreślona odlewnia, pocz. XX w. ?
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Demetre Haralamb CHIPARUS (1886-1947) -według

213
Dziecko toczące koło stop metali, malowany; wys. 56 cm (rzeźby);
Nieokreślona odlewnia zachodnioeuropejska,
4 ćw. XXw.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Raoul Francois LARCHE (1860-1912)

214
Salome - Loie Fuller brąz, wys.44 cm;
sygn: RAOUL LARCHE;
Francja, nieokreślona odlewnia, ok. 1910.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Auguste MOREAU (1834-1917)

215
Dziewczyna z książką - alegoria poezji brąz, wys. 70 cm;
sygn. z boku: Aug. Moreau; Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 36 000 zł

Giovanni DI BOLOGNA (1529-1609) - według

216
Merkury brąz, wys. 98 cm (z kamienną podstawą);
II poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX w.

217
Plakieta satyryczna - Podatek na psy, ok. 1890 brąz, oprawa drewniana;
17 x 10 cm (wymiar plakiety)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Edmund MAJKOWSKI (1929-2009)

218
Bitwa pod Legnicą 1241 - płaskorzeźba, 1965 brąz patynowany, drewniana oprawa; 15,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1965 (?)/
niżej EM (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)

301
Kantor z trumną ze sztuki: Nigdy tu już nie powrócę, 1987 fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier; 41 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)

302
Tadeusz Kantor z papierosem, 1987 fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier; 44 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 4 300 zł

Tomasz SOBECKI (ur. 1952)

303
Światło rozety z cyklu: Kształt Światła, 1990 fotografia czarno-biała, brom, papier fotograficzny;
89,5 x 59,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Konrad K. POLLESCH (ur. 1940)

304
Akt kobiety, ok. 1987 fotografia, odbitka w technice gumy chromianowej,
papier, 43 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Leonor FINI (1908-1996)

305
Stwory litografia barwna, papier pomarańczowy;
74,5 x 52,5 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł
Cena sprzedaży 900 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

306
Kompozycja, 1967 litografia barwna, papier;
57,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)

307
Republique, z cyklu: Metro - Paris, 2014 serigrafia, ołówek, papier;
26 x 25 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

308
Oblicza kraju, lata 80. XX w. technika własna (stemple, tusz kolorowy),
papier; 85,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

309
Pejzaż, 2000 grafika komputerowa, papier;
38 x 56 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

310
Praszka, 1965 litografia, papier;
44,5 x 61 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 600 zł

Artysta nieokreślony (XX w.)

311
Chez soi litografia barwna, papier;
50 x 64 cm (wymiar arkusz)
Cena wywoławcza. 800 zł

Leszek RóZGA (ur. 1924)

312
Erato, 1967 akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 500 zł

Leszek RóZGA (ur. 1924)

313
Umierający Rosynant; z cyklu: Karuzele,1970 akwaforta, papier;
22 x 25 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy TCHóRZEWSKI (1928-1999)

314
Bez tytułu, 1961 akwaforta, papier;
15 x 11 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Maria OPOLSKA (1888-1957)

315
Wędrowcy ołówek, węgiel, papier;
41,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

316
Pisząca, 1951 piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
44 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

317
Autoportret, 1963 węgiel, karton;
29 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Diabełek, 1937 ołówek, piórko, tusz, papier;
19 x 18 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004)

319
Para projektów kostiumów 1. Projekt kostiumu kobiecego (dla Iwony Biernackiej)
2. Postać kawalera
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

320
Isia, lata 70. XX w. ołówek, papier;
27 x 19 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

321
W objęciach demona ołówek, papier;
26 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Jerzy TCHóRZEWSKI (1928-1999)

401
Niepokój, 1984 akryl, papier; 65 x 39 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 84;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

402
Kompozycja 31-III-63, 1963 gwasz, tusz, papier,
65,5 x 44 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

403
Muza i fauny, 1976 pastel, karton;
29 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

404
Śmierć na koniu, 1970 olej, płótno; 74 x 59 cm;
sygn. p. d.: Panek
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

405
Totem nr 15 z cyklu: Totemy żoliborskie olej, płótno;
130 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł