Nr katalogowy: 252

Jelena KARŁOWNA WRANGEL (1835-1906)

Nr katalogowy: 252

Pejzaż

olej, płótno dublowane, 120 x 85 cm; sygn. p. d.: Wrangel (cyrylicą)