Nr katalogowy: 265

Włodzimierz TETMAJER (1862 - 1923)

Nr katalogowy: 265

Przy lekturze „Kuriera Polskiego”

- Portret Adolfa Tetmajera, ojca artysty, 1891 olej, płótno, 51 x 40,5 cm;