Nr katalogowy: 266

Jan STYKA (1858 - 1925)

Nr katalogowy: 266

Chrystus Zmartwychwstały

olej, tektura, 41,6 x 32,5 cm; sygn. u dołu: A Mondin amicalement Jan Styka