Nr katalogowy: 250

Ernst RIECK (aktywny 1832-1858)

Nr katalogowy: 250

Morze o zachodzie słońca, ok. 1834

olej, płótno, 31,5 x 58 cm; sygn. p. d.: Ernst Rieck 1834(7?)