Nr katalogowy: 248

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 248

Portret dziewczynki w czerwonej sukience

olej, tektura, 54 x 45,5 cm; sygn. z prawej: A. Karpiński / 1952