Nr katalogowy: 240

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

Nr katalogowy: 240

Żołnierz francuski na koniu, ok. 1835

olej, płótno, 46 x 36,5 cm Na blejtramie naklejka z wystawy ZPAP w Krakowie Plac św. Ducha 1 Dom Artystów z roku 1925.