Nr katalogowy: 270

Juliusz SCHOPPE (1795-1868)

Nr katalogowy: 270

Portret młodej kobiety, 1842

olej, płótno, 28,5 x 23,5 cm; sygn. z lewej: J. Schoppe/ 1842