Nr katalogowy: 277

Malarz nieokreślony, włoski

Nr katalogowy: 277

Madonna z Dzieciątkiem, śś. Janem,

Elżbietą i Zachariaszem; olej, płótno, 143 x 111,5 cm; II poł XVI w - pocz. XVII w.