Nr katalogowy: 241

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 241

Studium głowy żołnierza, 1915

olej, tektura, 50 x 44,5 cm; sygn. l. g.: F.Pautsch: 1915