1
Maria Malicka - zestaw fotografii aktorki - 50 sztuk
fotografie czarno-białe oraz reprodukcje pocztówkowe;
papier fotograficzny, format zróżnicowany
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)
Nr katalogowy4
Teka rycin: „Kraków. Album 10 drzeworytów St. Raczyńskiego”
drzeworyt, apla jasnobrązowa; ok. 21,9 x 16,3 cm;
sygn. p. d.: St. Raczyński
sygn. p. d.: St. Raczyński
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Józefa KRATOCHWILA-WIDYMSKA (1878-1965)
Nr katalogowy6
Oczekiwanie
autolitografia, sepia, papier;
19 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kratochwila-Widymska
Cena wywoławcza.
700 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Nr katalogowy8
Wjazd cesarza Franciszka Józefa do Krakowa
ok. 1890 - wg akwareli z 1880
chromolitografia, papier;
47 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
chromolitografia, papier;
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942) - według
Nr katalogowy10
Chorągiew pancerna, 1903
heliograwiura, papier; 35 x 61 cm (odcisk płyty),
46 x 70 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
700 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy12
Autoportret, ok. 1910
tusz, piórko, papier; 15,8 x 12 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. WH (monogramem wiązanym)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Nr katalogowy14
Wiejskie podwórze, 1916
kredki, papier; 24 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S.C. napis p. d.: Heeze 1916.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Nr katalogowy16
Wenecja
ołówek, papier; 15,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Nr katalogowy18
Motyw z Wenecji
ołówek, papier; 22 x 27 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Giovanni Battista SILVESTRI (1796-1873)
Nr katalogowy101
Sibylla Hellespontica, 1843
piórko, tusz, akwarela, ołówek, papier; 73 x 53 cm;
sygn. p. d.: Gio. Silvestri cr. dis e tradeusiet
/ se dal vero 1843/ .
/ se dal vero 1843/ .
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Marek SZWARC (1892-1958)
Nr katalogowy103
Studium - Portret dwóch kobiet, 1917
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
26,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Nr katalogowy105
Zabawa podmiejska,1905
akwarela, gwasz, papier;
34,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F. Kostrzewski/ 1905
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Nr katalogowy107
Odpoczynek w plenerze, 1928
akwarela, papier; 25,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy109
Pejzaż z domami w zieleni, 1950
akwarela, tusz, papier;
30,5 x 43,5 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Ignacy Izydor GOLDHUBER - CZAJ (1896-1942?)
Nr katalogowy115
Podwórze, ok. 1930
olej, płótno; 40,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Czaj
sygn. p. d.: J. Czaj
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Alfred ABERDAM (1894-1963)
Nr katalogowy118
Pejzaż ze Szwajcarii, 1938
olej, tektura; 44 x 59,5 cm;
sygn. p. d. "Aberdam/Suise 1938;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Nr katalogowy120
Lwów - Podwale
olej, tektura; 20,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / -ACEDAŃSKA;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Nr katalogowy122
W miasteczku
olej, płótno dublowane; 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
8 000 zł