Nr katalogowy: 6

Józefa KRATOCHWILA-WIDYMSKA (1878-1965)

Nr katalogowy: 6

Oczekiwanie

autolitografia, sepia, papier;
19 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kratochwila-Widymska