Nr katalogowy: 3

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 3

Chłopiec

litografia barwna, papier;
59,3 x 44,5 cm (wymiar, płyty),
sygn. l. d.: Kisling / Sanary/ 1948 (na kamieniu);