Zbigniew CZOP (ur. 1943)

315
Ogrodniczka miedzioryt, papier, 13 x 12 cm (odcisk płyty),
38,5 x 28,2 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

316
Rusałka, 1980 miedzioryt miedzioryt punktowany, papier;
12,2 x 10 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1992)

317
Pejzaż fantastyczny, 1979 sucha igła, papier; 12,5 x 9 cm (odcisk płyty),
26,5 x 19,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

318
Toreros litografia barwna, papier;
38 x 32 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 600 zł

319
Z serii: Celestyna litografia, papier; 26,2, x 32,5 cm (wymiar odbitki),
45 x 35, 5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 600 zł

Władimir PINIGIN (ur. 1941)

320
Porzucony brzeg strony, 1988 litografia, papier;
62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Władimir PINIGIN (ur. 1941)

321
Bez tytułu, 1993 akwaforta, papier;
18,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 600 zł

Salvador DALI (1904-1989) - według

323
Panie strzeż nas od złego, 1966/1979 litografia, papier; 34,8 x 25,7 cm (wymiar odbitki),
41 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 100 zł

Adam HOFFMANN (1918-2001)

324
Byk, 1970 ołówek, tusz, atrament, papier;
23,5 x 18,8 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

325
Twarz - Autoportret, 1963 tusz, papier w kratkę;
20,7 x 14,7 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

326
Naga kobieta przed tłumem gapiów, ok. 1947 ołówek, papier;
8,2 x 8,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

327
Akt kobiecy na sofie, 1947 ołówek, papier;
15,8 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

328
Reminiscencje wojenne I, 1946 ołówek, węgiel, papier;
29,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł

329
Reminiscencje wojenne III - Oficer, 1945 ołówek, papier;
30,5 x 23 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

330
Reminiscencje wojenne II - Więzień, 1946 ołówek, węgiel, papier;
41 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

401
Kompozycja, 1964 gwasz, papier,
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)

402
Światło II, 1972 akwarela, collage, papier;
51 x 53 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

403
9 VIII 2001-02, 2001-2002 akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

404
Bez tytułu, 1989 olej, karton; 97 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: FS 1689
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

405
Projekt plafonu do opery we Wrocławiu, 1979 pastel, kalka;
39 x 125 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

406
Portret olej, tektura;
27,5 x 19,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

407
Macierzyństwo pastel, papier;
54,5 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

408
Za kulisami, 1977 olej, płótno;
73 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

409
Gra 7 x 7, 1999 akryl, ołówek, płótno;
50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

410
Dialog z Malewiczem, 1988 technika własna, płyta;
36 x 36 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek RADKE (ur.1952)

411
Włoskie pole, 1991 olej, płótno;
38 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

412
Kompozycja, 1976 technika mieszana (akryl, relief),
płyta, drewno; 34 x 34 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

413
Smok leśny, 1965 olej, płótno;
44,5 x 57,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Stanisław Jan CZARNECKI (ur. 1958)

414
Dwa żywioły, 1992 olej, płótno;
100 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

415
Malarstwo materii, 1960 olej, płótno;
75 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Barbara JONSCHER (1926-1986)

416
Czarny koń, przełom lat 50/60 XX w. olej, płótno;
45 x 65 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

417
Kompozycja, 1959 olej, płótno,
81 x 60,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

418
Galopujący koń olej, płótno;
47 x 67 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

419
Martwa natura z lampą górniczą, 1954 olej, płótno;
69 x 95 cm;
Cena wywoławcza. 15 500 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

420
Kwiaty, 1966-68 olej, płótno,
81 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

421
Biały dom na wzgórzu,1958 tempera olejna, tektura;
37,5 x 59,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 900 zł

422
Pejzaż tempera olejna, tektura;
23 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

423
Z cyklu: Pola, 1980 akryl, płótno;
54 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

424
P-69-692, 1969 akryl, płótno,
79 x 109 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

425
Skała, 2010 olej, płótno;
120 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

426
Bez tytułu, 2003 olej, płótno;
38 x 29 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Ryszard SEKUŁA (ur. 1948)

427
Bez tytułu, 1989/1991 olej, płótno;
65,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Ałła KLEMENT-LASKOWSKA (ur. 1920)

428
Białe kwiaty, 1986 olej, płótno;
100 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Robert MOTELSKI (ur.1977)

429
Pola (I, II) - Dyptyk, 2001 olej, płótno;
65 x 114 cm (wymiar każdej z prac);
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

430
Hiena, z cyklu: Odłamki wojenne, 2013 olej, płótno;
40,5 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Svietlana BILETNICOVA (ur. 1981)

431
Złoto piasków, 2012 olej, płótno;
60 x 90,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Maria RITTER (1896-1976)

432
Odpoczywające robotnice ołówek, akwarela, papier;
51 x 65 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Janina POL (ur. 1924)

433
Kobieta, lata 70. XX w. olej, płótno;
92 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł