Nr katalogowy: 123

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 123

Róże w wazonie, 1943

olej, tektura; 34,5 x 49,5 cm;
sygn. z prawej: akarpiński / 1943r