Nr katalogowy: 120

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 120

Lwów - Podwale

olej, tektura; 20,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / -ACEDAŃSKA;