Nr katalogowy: 112

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 112

Martwa natura z ananasem

olej, płótno dublowane; 46 x 61,5 cm;
sygn. z prawej: Rzepiński [uszkodzenia ramy]