Nr katalogowy: 9

Józef PIENIĄŻEK (1888-1953)

Nr katalogowy: 9

Kaplica Boimów we Lwowie

akwaforta, akwatinta, papier;
21,3 x 14,4 cm (odcisk płyty),
sygn. p. d.: J. Pieniążek (ołówkiem);