Nr katalogowy: 121

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 121

W ogrodzie, ok. 1920

olej, tektura; 39,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. de Terlikowski