Nr katalogowy: 115

Ignacy Izydor GOLDHUBER - CZAJ (1896-1942?)

Nr katalogowy: 115

Podwórze, ok. 1930

olej, płótno; 40,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: J. Czaj