Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985)

126
Pejzaż leśny olej, sklejka; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 7 700 zł

Stefan DOMARADZKI (1879-1983)

127
Pejzaż z rzeką, 1933 olej, karton; 46,5 x 61 cm
sygn. p. d.: S Domaradzki. 1933 / Teresin.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Bencion RABINOWICZ - BENN (1905-1989)

128
Pejzaż olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: Benn.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

129
Capri, ok. 1905 olej, płótno; 39,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

130
Na morzu o zachodzie olej, płótno; 66 x 98,5 cm;
sygn. l. d.: JM. Kasprowicz
Cena wywoławcza. 6 000 zł

André BLONDEL (1909 - 1949)

131
Martwa natura z portretem olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Izaac PAILÉS (1895-1978)

132
Martwa natura z dzbanem i książką, ok. 1950 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: I. Pailes
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

133
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 50 cm
sygn.: Kanon
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)

134
Kwiaty w wazonie, ok. 1930 olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. p. d.: Ordyńska
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Julian PANKIEWICZ [PAŃKEWYCZ] (1863-1933)

135
Wspomnienie z Toskanii olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI (1892-1965)

136
Tryptyk huculski olej, płótno; 72 x 203 cm, (wymiar całości),
zewnętrzne kwatery: 72 x 54,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

137
Na targu olej, płótno naklejone na tekturę;
60,5 x 70,5 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

138
Para Hucułów na koniach olej, płótno naklejone na tekturę;
49,4 x 34,5 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)

139
Przeprawa przez góry olej, płótno; 80,5 x 126 cm;
sygn. l. d.: Jaroszyński
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955) -pracownia

140
Polowanie par force, 1940 olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1940
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

141
Postój, 1883 olej, płótno, 53,5 x 96 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski / 1883
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

142
Utarczka, ok. 1902 olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Jozef Brandt / z Warszawy / Monachium
Cena wywoławcza. 1 500 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

143
Wesele krakowskie, 1940 olej, tektura; 71 x 100 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1940
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Władysław BOROWICKI (1909-1997)

144
Na prerii olej, tektura; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: W. Borowicki
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

145
Kirasjer 23 pułku na wedecie, 1903 olej, deska; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: W. KOSSAK 1903
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Nathan GUTMAN (1898 - 1987)

146
Akt, ok. 1970 olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. l. d.: N.Gutman
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

147
Portret dziewczynki, 1931 olej, płótno; 55 x 38 cm;
sygn. p. d.: 31./ W. de Terlikowski;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

148
Martwa natura z jabłkami olej, płótno, 45,5 x 55 cm,
sygn. l. g.: W Ślewinski
Cena wywoławcza. 330 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

149
Dzieci, 1924 olej, tektura; 16,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1924
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

150
Syn marnotrawny, 1923 olej, tektura; 26 x 36 cm,
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman / 1923
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

151
Autoportret w zielonej koszuli, 1969 olej, płótno; 75 x 60 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman 69
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

152
Martwa natura z paterą winogron i figami olej, płótno, 33,2 x 54,8 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Max HANEMAN (1882-1944)

153
Górski potok, 1939 olej, płótno; 67 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: m. haneman 1939
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Marian MOKWA (1889-1987)

154
Jeziorka Duszatyńskie olej, płótno; 78 x 67 cm;
sygn. l. d.: Mokwa
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

155
Pejzaż z brzozami, ok. 1927 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: W.Korecki
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

156
Motyw znad Wisły, 1903-4 olej, płótno; 61,5 x 77,5 cm
sygn. p. d.: JOZEF RAPACKI 1903-1904 r.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Wojciech GERSON (1831 - 1901)

157
Bez ziemi. Pomorzanie wyparci przez Niemców
na wyspy Bałtyku
Cena wywoławcza. 1 400 000 zł

Johannes Josephus DESTRÉE (1827-1888)

158
Zachód słońca nad polami olej, deska; 12,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. J. Destree fc(t?)
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Karol HEIMROTH (1862-1930)

159
Pejzaż wiejski olej, deska; 24,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K Heimroth
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henricus Egbertus VINKE (1831-1904)

160
Skrzypek olej, płótno dublowane; 65 x 49 cm;
sygn. p. d.: HE. Vinke jr.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

161
Aleksandra Fiedorowna - córka Fryderyka Wilhelma III, żona Mikołaja I
olej, płótno dublowane,
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Frans FRANCKEN II (1581-1642) - krąg

162
Jezus w domu Marty i Marii olej, deska;
16,5 x 22 cm.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

163
Święty Zozym uzdrawiający chromego olej, płótno dublowane;
70,5 x 58 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Pietro DANDINI (1646 - 1712)

164
Salomon przyjmujący królową Saby olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

201
Portret męski alabaster, na odwrocie metalowy znak
ochronny wytwórni;
Monachium 1891 (?)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

202
Popiersie kobiety - Le vin nouveau Austria, Wiedeń, wytwórnia
Fryderyka Goldscheidera, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Teodor RYGIER (1841-1913)

203
Tondo z alegorycznym popiersiem kobiecym marmur, drewno; średnica 52,5 cm; rama 79 x 79 cm.
Florencja, 1875
Cena wywoławcza. 27 000 zł

François RUDE (1784-1855)

204
Chłopiec z żółwiem - „Neapolitański rybak bawiący się żółwiem”
Francja, model 1831-33;
odlew redukcji rzeźby XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

205
Popiersie Dantego Alighieri brąz, odlew patynowany, drewno;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Alfred BARYE (1839-1882)

206
Lew brąz podstawa z czarnego kamienia,
na podstawie sygn. rzeźbiarza: BARYE
i odlewnika: F. BARBEDIENNE Fondeur
Cena wywoławcza. 5 000 zł

207
Głowa Buddy Azja, Daleki Wschód; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

208
Para uskrzydlonych główek anielskich drewno lipowe, polichromowane, złocone;
Rosja?, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

209
Figura nieokreślonej postaci drewno polichromowane;
Polska, XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł