Nr katalogowy: 129

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 129

Capri, ok. 1905

olej, płótno; 39,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA