Nr katalogowy: 141

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 141

Postój, 1883

olej, płótno, 53,5 x 96 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski / 1883