Nr katalogowy: 134

Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)

Nr katalogowy: 134

Kwiaty w wazonie, ok. 1930

olej, płótno; 81 x 65 cm
sygn. p. d.: Ordyńska