Nr katalogowy: 158

Johannes Josephus DESTRÉE (1827-1888)

Nr katalogowy: 158

Zachód słońca nad polami

olej, deska; 12,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. J. Destree fc(t?)