Nr katalogowy: 127

Stefan DOMARADZKI (1879-1983)

Nr katalogowy: 127

Pejzaż z rzeką, 1933

olej, karton; 46,5 x 61 cm
sygn. p. d.: S Domaradzki. 1933 / Teresin.