210
Skrzydlate putto w locie drewno polichromowane, złocone;
Polska, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Władysław PAWELEC (1923-2004)

301
Akt kobiecy z piórami fotografia czarno-biała, brom, papier;
29,8 x 39,7 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Fotograf nieokreślony, XX w.

302
Nowy Jork - World Trade Center fotografia czarno-biała, papier,
60 x 41,5 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 600 zł

Władysław PAWELEC (1923-2004)

303
Kobieta w futrze fotografia czarno-biała, brom, papier;
17,5 x 12,5 cm (wymiar kompozycji).
Cena wywoławcza. 900 zł

Ireneusz PIERZGALSKI (ur. 1929)

304
Czytający + fotele - ciąg dalszy 2, 1976 fotografia czarno-biała, brom, papier;
58 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973) - według

305
Z serii Celestyna litografia, papier;
29,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 600 zł

306
Młodzian litografia barwna, papier;
64 x 48 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza. 800 zł

307
Cena wywoławcza. 600 zł

308
Jeździec na koniu litografia barwna, papier;
26 x 36 cm (w świetle oprawy),
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Andy WARHOL (1928-1987) - według

309
Marilyn Monroe serigrafia barwna, papier;
89,5 x 90 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

310
Baran druk artystyczny barwny, papier;
20,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 500 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

311
Tryptyk - Kompozycje serigrafia barwna, papier;
15 x 14 cm (wymiary arkuszy);
Cena wywoławcza. 500 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

312
Żagiel I linoryt, papier;
68,5 x 48 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Henri MATISSE (1869-1954) - według

313
Akt kobiety litografia, papier;
38 x 28 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

314
Akt klęczącej kobiety litografia, papier;
38 x 28 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Paweł BOCIANOWSKI (ur. 1954)

315
Cytaty z Brunona Schultza - „Noc wielkiego sezonu” - ze „Sklepów Cynamonowych”, 1980 akwaforta barwna, papier;
42 x 32 cm (odbitka);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna JUSZCZAK (ur.1988)

316
Chłód, 2012 akwaforta, akwatinta, papier;
37,1 x 69,8 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

317
Zabawa i wypoczynek litografia, papier;
27,2 x 57,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

318
III wariacje na temat nieprawdy, 1990 litografia, papier;
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924-2004) i Lidia MINTICZ-

319
Projekt scenografii do przedstawienia „Kain” George'a Gordona Byrona w reżyserii Jerzego Grotowskiego ołówek, papier;
20,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Maria ŁUSZCZKIEWICZ-JASTRZĘBSKA [JAS] (ur. 19

320
Kompozycja, 1995 piórko, tusz, kredka, papier;
61 x 97 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

321
Parasol, 1970 flamaster, papier;
27 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

322
Postać, 1958/1959 ołówek, papier;
29,6 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (1936-2011)

401
Elektra - projekt scenografii do opery Richarda Straussa w Teatrze Wielkim w Warszawie, 1971 piórko, tusz, akryl, papier;
56 x 104 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

402
Mosty Paryża, 1963 tempera, papier;
53 x 84,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Joanna SARAPATA (ur. 1962)

403
Postać kobieca, 1997 kredki, akwarela, pastel, papier;
41 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

404
Akt leżący, 1989 akwarela, tusz, flamaster, papier;
37 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Joanna SARAPATA (ur. 1962)

405
Wizerunek kobiety, 1997 kredki, akwarela, pastel, papier;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

406
Akt kobiety, 1940? - ok. 1957 akwarela, gwasz, ołówek, papier jasnobrązowy;
42 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

407
Koło podwójne, 1962 akwarela, gwasz, papier,
38 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

410
Ptaki, 1988 technika mieszana, papier;
78 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

411
Koło podwójne XLV, 1962 tusz, gwasz, tektura;
51 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

412
Bez tytułu, 1950 akwarela, kolaż, papier,
49 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Tomasz TATARCZYK (1947-2010)

413
Droga, 1995 technika mieszana, papier;
68,5 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Piotr MAREK (ur. 1950)

414
Kompozycja surrealistyczna, 1993 olej, płótno; 70 x 65,6 cm;
sygn p. d.: Piotr Marek 1993
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

415
Dziewczyna w zielonym swetrze, 1954 olej, płótno; 70 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: m / 54
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

416
Portret kobiety, 1954/1956 olej, płótno; 90,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: RENE OPALKA 56
Cena wywoławcza. 89 000 zł

Władysław FILIPIAK (1908 -1976)

417
Z cyklu: Kazimierz, 1970 olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: filipiak
Cena wywoławcza. 3 200 zł

418
Bez tytułu olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: filipiak
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

419
Firmament, 1980 olej, płótno; 47 x 38 cm;
sygn. p. d.: E Rosenstein 1980
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

420
Abstrakcja, ok. 1962 olej, płótno, 134 x 100 cm;
nie sygn.;
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Marian MICHALIK (1947-1997)

421
Martwa natura z dzbanem (w typie trompe l'oeil), 1994 olej, płyta;
40 x 60 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (ur. 1928)

422
Martwa natura, 2011 akryl, tektura;
44,5 x 37,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

423
Martwa natura z muszlą, 1964 olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: T
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

424
Kwiat, 1997 olej, płótno;
55,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Andrzej LOEBL (1942-2010)

425
Pejzaż miejski, 1970? olej, płótno;
59 x 69 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)

426
Kompozycja, 1956 olej, płótno,
114,5 x 70,5 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stefan NAWARA (1904-1967)

427
Pejzaż przemysłowy, 1965 olej, sklejka;
85 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł