Nr katalogowy: 145

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 145

Kirasjer 23 pułku na wedecie, 1903

olej, deska; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: W. KOSSAK 1903