Nr katalogowy: 136

Mieszko (Mieczysław) JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 136

Tryptyk huculski

olej, płótno; 72 x 203 cm, (wymiar całości),
zewnętrzne kwatery: 72 x 54,5 cm;